TK Lighting 2064 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, jantár/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2064 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Dalších 8 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 8 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | jantár, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 300 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4292 - Luster Cubus graphite 1xE27, Ø300, grafit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
44,55 €
TK Lighting 4135 - Nástenné svietidlo Cubus 1xE27, jantár/čierna
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 4-14 dní
33,25 €
TK Lighting 2076 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 2164 - Luster Cubus 6xE27, jantár/grafit/transparentný
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
181,00 €
TK Lighting 2834 - Luster Cubus 8xE27, jantár/grafit/transparentný
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
266,30 €
TK Lighting 2831 - Luster Cubus 3xE27, Ø490, čierna/číra/grafit/jantár
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
95,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2834 - Luster Cubus 8xE27, jantár/grafit/transparentný
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
266,30 €
TK Lighting 10118 - Luster Piano 10xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
306,15 €
TK Lighting 10258 - Luster Aurora 26xG9, Ø620, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
724,65 €
TK Lighting 10644 - Luster BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 6886 - Drevený luster Venus wood 1xE27, Ø460, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
79,75 €
TK Lighting 10265 - Luster Bono 1xG9, Ø170, okrová/biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
46,90 €
TK Lighting 3256 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/zelená
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €
TK Lighting 11037 - Luster LAVA BROWN 9xG9, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 4-14 dní
225,55 €



























































