TK Lighting 4759 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4759 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5824 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 4804 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
72,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10062 - Luster Cono XL 1xE27, Ø500, hnedá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
91,45 €
TK Lighting 2834 - Luster Cubus 8xE27, jantár/grafit/transparentný
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
266,30 €
TK Lighting 6299 - Drevený luster Oslo brown 3xE27, 1180mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
174,60 €
TK Lighting 4504 - Luster Martin 6xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
154,80 €
TK Lighting 2831 - Luster Cubus 3xE27, Ø490, čierna/číra/grafit/jantár
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
95,75 €
TK Lighting 5669 - Luster Esme 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 10056 - Luster Cono L 1xE27, Ø320, béžová
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 10010 - Luster Cono 1xE27, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 5381 - Luster Esme 4xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
194,00 €
TK Lighting 10005 - Textilný luster Pulse 3xE27, biela/borovica/prírodný
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €



























































