TK Lighting 5671 - Luster Esme 1xE27, Ø350, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5671 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 350 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5669 - Luster Esme 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 5670 - Luster Esme 1xE27, Ø300, biela/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
71,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6018 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 6573 - Textilný luster Linobianco 3xE27, Ø500, biela/prírodná
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
74,45 €
TK Lighting 6651 - Luster Cono M 1xE27, Ø250, mätová
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
TK Lighting 3266 - Luster Esme 1xE27, Ø250, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 10887 - Luster CONO PEAPOD L 1xE27, Ø320, zelená
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
39,85 €
TK Lighting 3314 - Luster Marco 1xE27, Ø140, kov/sklo, hnedá/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
37,95 €
TK Lighting 10065 - Luster Cono L 1xE27, Ø335, tehlová
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
48,85 €
TK Lighting 10056 - Luster Cono L 1xE27, Ø320, béžová
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 2834 - Luster Cubus 8xE27, jantár/grafit/transparentný
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
266,35 €
TK Lighting 10087 - Luster Cono XL 1xE27, Ø500, mätová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
78,15 €


























































