TK Lighting 5669 - Luster Esme 1xE27, Ø250, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5669 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5670 - Luster Esme 1xE27, Ø300, biela/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
71,65 €
TK Lighting 5671 - Luster Esme 1xE27, Ø350, biela/čierna
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
96,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10061 - Luster Cono XL 1xE27, Ø500, béžová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
73,15 €
TK Lighting 4948 - Drevený luster Helix wood 2xE27, orech/čierna
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 5825 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 10622 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 10621 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
48,85 €
TK Lighting 10037 - Luster Cono M 1xE27, Ø260, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
44,55 €
TK Lighting 10644 - Luster BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 10266 - Luster Bono 3xG9, Ø315, okrová/biela
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
138,20 €
TK Lighting 5380 - Luster Esme 1xE27, Ø350, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 4506 - Luster Estera 7xG9, hnedá/jantár Uložiť preklad
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
140,55 €


























































