Nowodvorski 7863 - Luster Eye 3xGU10, 620x400, čierna/mosadz/oceľ
| Výrobca: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-7863 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-12 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
- Žiarovku je možné v tubuse ľubovoľne nastaviť - hĺbku žiarovky
- Výška závesu je možné skrátiť
| Materiál: | oceľ, mosadz |
| Farba: | čierna, mosadzná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 620 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
Nowodvorski 6481 - Luster Eye 3xGU10, 620x400, biela/oceľ
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-12 dní
113,00 €
Nowodvorski 7862 - Luster Eye 3xGU10, 620x400, čierna/oceľ
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 6-12 dní
113,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nowodvorski 8914 - Luster Eye M 1xGU10, Ø55x250, oceľ/mosadz/čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-12 dní
63,90 €
Nowodvorski 6845 - Stropné svietidlo Salva G 4xE27, Ø500, sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
179,00 €
Nowodvorski 7850 - Luster Sphere L 1xE27, Ø250, čierna/transparentné/sklo
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-12 dní
73,90 €
Nowodvorski 8800 - Luster Eye L 1xGU10, Ø55x400, oceľ/mosadz/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 6-12 dní
85,90 €
Nowodvorski 5424 - Stropné svietidlo Salva C 3xGU10, Ø350, sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
113,00 €
Nowodvorski 8915 - Luster Eye L 3xGU10, Ø200x400, čierna/mosadz/oceľ
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-12 dní
219,00 €
Nowodvorski 6840 - Luster Eye M 1xGU10, Ø55x250, oceľ/čierna
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 6-12 dní
46,90 €
Nowodvorski 5428 - Stropné svietidlo Salva E 5xGU10, Ø350, sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
153,00 €
Nowodvorski 7847 - Luster Sphere S 1xG9, Ø150, čierna/transparentné/sklo
skladom u dodávateľa 118 ksdodanie 6-12 dní
61,90 €
Nowodvorski 7846 - Luster Sphere XL 1xE27, Ø350, čierna/transparentné/sklo
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 6-12 dní
123,00 €


























































