Nowodvorski 9058 - Luster Polaris 1xE27, Ø250, medené sklo
| Výrobca: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-9058 |
| Výrobca: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
Dizajnový luster Nowodvorski Polaris 9058 zo skla v medenej farbe. Dodajte šmrnc vašej kuchyni. Povrch je lesklý a funguje ako zrkadlo. Záves je v čiernej farbe. Pätica je E27 a je možné ju osadiť LED žiarovkou, ktorá nie je súčasťou balenia.
| Materiál: | sklo, oceľ |
| Farba: | čierna, meď |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Nowodvorski 8914 - Luster Eye M 1xGU10, Ø55x250, oceľ/mosadz/čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 7846 - Luster Sphere XL 1xE27, Ø350, čierna/transparentné/sklo
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 5455 - Luster Eye L 1xGU10, Ø55x400, oceľ/biela
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 7614 - Krištáľový luster Cristal L 12xE14, Ø710, číra/čierna
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 6840 - Luster Eye M 1xGU10, Ø55x250, oceľ/čierna
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 7850 - Luster Sphere L 1xE27, Ø250, čierna/transparentné/sklo
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 8916 - Luster Eye L 3xGU10, Ø200x400, biela/oceľ
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 5397 - Luster Eye M 1xGU10, Ø55x250, oceľ/biela
skladom u dodávateľa 136 ksdodanie 6-12 dní
Nowodvorski 5428 - Stropné svietidlo Salva E 5xGU10, Ø350, sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nowodvorski 5424 - Stropné svietidlo Salva C 3xGU10, Ø350, sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme


























































