TOP LIGHT Silver KXL RC - Stropné LED svietidlo Silver KXL 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø490, biela/chróm + diaľkové ovládanie
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Silver KXL RC |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Na diaľkové ovládanie, stmievanie 10-100%, zmena teploty svietenia 3000-6500K, nočné svetlo, pamäť
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED max 51 W |
| Svetelný tok: | 5100 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 490 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
80,75 €
TOP LIGHT Liberty K RC - Stropné LED svietidlo Liberty K 24W, 3000-6500K, 2500lm, Ø380, biela/trblietavý efekt/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,30 €
TOP LIGHT Metal 40B RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
68,65 €
TOP LIGHT Revit 40C RC - Stropné LED svietidlo Revit 40C 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
56,20 €
TOP LIGHT Metal 40S RC - Stropné LED svietidlo Metal 40S 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, šedá + diaľkové ovládanie
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
51,10 €
TOP LIGHT Satellite 40C RC - Stropné LED svietidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, čierna/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
64,65 €
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
115,45 €
TOP LIGHT Ocean H80 RC - Stropné LED svietidlo Ocean H 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, 760x760, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
91,50 €
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
58,70 €
TOP LIGHT Revit H40B RC - Stropné LED svietidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
56,20 €


























































