Rendl R11690 - Luster Goldie 1xE27, Ø460, čierna/biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11690 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 460 mm |
| Výška: | 800+300 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13825 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
229,50 €
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 6-14 dní
303,50 €
Rendl R14020 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R13365 - Luster Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 6-14 dní
44,40 €
Rendl R11761 - Luster Astromet 7xE27, 420x380, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
303,50 €
Rendl R13899 - Luster Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosadz
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13823 - Luster Liz new 1xE27, 100x100, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €


























































