TK Lighting 4503 - Luster Martin 4xG9, čierna/biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4503 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 780 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4502 - Luster Martin 1xG9, Ø120, čierna/biela
skladom u dodávateľa 212 ksdodanie 4-14 dní
26,00 €
TK Lighting 10079 - Luster Martin 13xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
338,80 €
TK Lighting 4504 - Luster Martin 6xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
154,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4710 - Drevený luster Oslo black 3xE27, 1180mm, čierna/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
149,35 €
TK Lighting 10171 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, hnedá
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
59,45 €
TK Lighting 4950 - Drevený luster Helix wood 6xE27, orech/čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
87,15 €
TK Lighting 6575 - Textilný luster Linobianco 3xE27, Ø470, biela/prírodná
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 4-14 dní
109,75 €
TK Lighting 10175 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, tehlová
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
59,45 €
TK Lighting 5973 - Luster Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentný
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
106,30 €
TK Lighting 3255 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/oranžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 11590 - Luster SOPHIA COGNAC WHITE 1xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 101 ksdodanie 4-14 dní
29,40 €
TK Lighting 2070 - Luster Cap 1xE27, Ø340, biela/borovica
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
70,10 €
TK Lighting 11106 – Luster LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
30,45 €



























































