TK Lighting 4504 - Luster Martin 6xG9, čierna/biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4504 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x8 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 1220 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4502 - Luster Martin 1xG9, Ø120, čierna/biela
skladom u dodávateľa 212 ksdodanie 4-14 dní
26,00 €
TK Lighting 4503 - Luster Martin 4xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
102,05 €
TK Lighting 10079 - Luster Martin 13xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
338,80 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5974 - Luster Elio 6xE27, grafit/topaz/transparentný
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
212,85 €
TK Lighting 5767 - Luster Estera 3xG9, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
62,85 €
TK Lighting 5773 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
97,80 €
TK Lighting 10835 - Luster PEARL 1xG9, Ø100, čierna/číra
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 4-14 dní
19,80 €
TK Lighting 2785 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 11080 - Luster VIRLO WHITE 4xE14, drevo/sklo
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
132,10 €
TK Lighting 3256 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/zelená
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €
TK Lighting 6098 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, juta/čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
111,85 €
TK Lighting 11050 – Luster BALLO 3xE14, Ø350, béžová/biela/drevo
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
116,75 €
TK Lighting 6586 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø500, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
81,80 €



























































