TK Lighting 5944 - Luster Nilos 10xG9, Ø420, čierna/transparentná/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5944 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | zlatá, čierna, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 10x8 W |
| Počet žiaroviek: | 10 |
| Priemer: | 420 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5941 - Luster Nilos 1xG9, Ø120, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 758 - Stropné svietidlo Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 5942 - Luster Nilos 3xG9, Ø250, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 5943 - Luster Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
138,35 €
TK Lighting 5362 - Luster Nilos 8xG9, Ø370, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
191,65 €
TK Lighting 10099 - Luster Nilos 26xG9, Ø620, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
735,35 €
TK Lighting 5945 - Luster Nilos 17xG9, Ø520, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
675,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10062 - Luster Cono XL 1xE27, Ø500, hnedá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
91,45 €
TK Lighting 4894 - Luster Cairo 1xE27, Ø115, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
24,95 €
TK Lighting 6586 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø500, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
81,85 €
TK Lighting 3154 - Luster Universo 1xE27, Ø260, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10149 - Dizajnový luster Modesto 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
78,65 €
TK Lighting 10012 - Luster Cono 3xE27, Ø420, biela
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
87,85 €
TK Lighting 1885 - Textilný luster Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,10 €
TK Lighting 4509 - Luster Faro 1xE27, Ø500, hnedá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
123,65 €
TK Lighting 6580 - Textilný luster Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,05 €



























































