TK Lighting 10099 - Luster Nilos 26xG9, Ø620, čierna/transparentná/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10099 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | zlatá, čierna, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 26x8 W |
| Počet žiaroviek: | 26 |
| Priemer: | 620 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5941 - Luster Nilos 1xG9, Ø120, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 758 - Stropné svietidlo Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
99,95 €
TK Lighting 5942 - Luster Nilos 3xG9, Ø250, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
87,15 €
TK Lighting 5943 - Luster Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
138,30 €
TK Lighting 5362 - Luster Nilos 8xG9, Ø370, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
191,55 €
TK Lighting 5944 - Luster Nilos 10xG9, Ø420, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
261,85 €
TK Lighting 5945 - Luster Nilos 17xG9, Ø520, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
675,20 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3328 - Luster Marco 6xE27, hnedá/číra/zelená/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
234,15 €
TK Lighting 759 - Luster Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
57,30 €
TK Lighting 4804 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
72,25 €
TK Lighting 6126 - Dizajnový luster MONTOYA BLACK 4xE27, Ø560, čierna
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 4-14 dní
89,50 €
TK Lighting 4557 - Dizajnový luster Harmony nature 3xE27, Ø500, čierna/prírodný
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
87,15 €
TK Lighting 974 - Luster Faro 1xE27, Ø500, mätová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
106,75 €
TK Lighting 11080 - Luster VIRLO WHITE 4xE14, drevo/sklo
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
132,10 €
TK Lighting 5668 - Luster Estera 7xG9, zlatá/jantár
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
171,30 €
TK Lighting 4852 - Drevený luster Oslo black 1xE27, Ø335mm, čierna/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
52,40 €


























































