Sollux SL.0472 - Luster PASTELO 5 5xG9, oceľ /čierna
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0472 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 5x40 W |
| Počet žiaroviek: | 5 |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Priemer: | 25 mm |
| Šírka: | 50, 80 mm |
| Výška: | 900, 1000 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0469 - Luster PASTELO 1 1xG9, Ø25, oceľ/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
25,55 €
Sollux SL.0471 - Luster PASTELO 3P 3xG9, Ø200, oceľ/čierna
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 4-14 dní
67,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0647 - Luster BORGIO 1 betón/biela 1xGU10
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
37,80 €
Sollux SL.0651 - Luster BORGIO 2 betón/čierna 2xGU10
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
74,55 €
Sollux SL.0717 - Luster UGO 40 1xE27, Ø400, zlatá/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
100,40 €
Sollux SL.0649 - Luster BORGIO 3L betón/biela 3xGU10
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
108,30 €
Sollux SL.0051 - Luster ORBIS 1 1xGU10, Ø100, čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
Sollux SL.0389 - Luster CASCO čierna/biele drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
58,25 €
Sollux SL.0390 - Luster CASCO čierna/prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
58,25 €
Sollux SL.0388 - Luster CASCO biely/prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
58,25 €



























































