TK Lighting 10172 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, béžová
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10172 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 170 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10174 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, tehlová
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 10175 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, tehlová
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
59,50 €
TK Lighting 10171 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, hnedá
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
59,50 €
Podobný tovar
TK Lighting 10168 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
54,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10160 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø295, čierna
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
33,25 €
TK Lighting 10064 - Luster Cono M 1xE27, Ø250, oranžová
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
TK Lighting 11591 - Luster SOPHIA COGNAC WHITE 3xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
92,95 €
TK Lighting 6888 - Drevený luster Venus wood 1xE27, Ø630, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
136,50 €
TK Lighting 4896 - Luster Cairo 4xE27, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
101,50 €
TK Lighting 3192 - Luster Faro 1xE27, Ø335, biela
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 11080 - Luster VIRLO WHITE 4xE14, drevo/sklo
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
132,20 €
TK Lighting 5669 - Luster Esme 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 10844 - Luster PEARL MIX 5xG9, Ø330, čierna/číra/grafit/koňak
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
101,30 €
TK Lighting 4818 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €


























































