Sollux SL.0701 - Nástenné bodové svietidlo BERG prírodné drevo 1xGU10
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0701 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | drevo |
| Farba: | prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 10 cm |
| Kolekcia: | Berg |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 20 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 20 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0703 - Stropné bodové svietidlo BERG 3 prírodné drevo 3xGU10
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
59,65 €
Sollux SL.0702 - Stropné bodové svietidlo BERG 2 prírodné drevo 2xGU10
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
42,15 €
Podobný tovar
Sollux SL.1042 - Stropné bodové svietidlo BERG 4 prírodné drevo 4xGU10
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
99,45 €
Sollux SL.1043 - Stropné bodové svietidlo BERG 6 prírodné drevo 6xGU10
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
144,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0703 - Stropné bodové svietidlo BERG 3 prírodné drevo 3xGU10
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
59,65 €
Sollux SL.0332 - Stropné bodové svietidlo RING 4L 4xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 164 ksdodanie 4-14 dní
76,70 €
Sollux SL.0334 - Stropné bodové svietidlo RING 6L 6xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 229 ksdodanie 4-14 dní
108,90 €
Sollux SL.1043 - Stropné bodové svietidlo BERG 6 prírodné drevo 6xGU10
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
144,90 €
Sollux SL.0087 - Nástenné bodové svietidlo RING 1 biele 1xGU10
skladom u dodávateľa 299 ksdodanie 4-14 dní
19,50 €
Sollux SL.1067 - Stropné bodové svietidlo NERO 4 čierne/chróm 4xGU10
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
103,25 €
Sollux SL.0333 - Stropné bodové svietidlo Ring 6L 6xGU10, biela
skladom u dodávateľa 193 ksdodanie 4-14 dní
108,90 €
Sollux SL.0331 - Stropné bodové svietidlo Ring 4L 4xGU10, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
64,75 €
Sollux SL.0089 - Stropné bodové svietidlo RING 3 biele 3xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
42,10 €
Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
skladom u dodávateľa 184 ksdodanie 4-14 dní
49,85 €



























































