Sollux SL.0702 - Stropné bodové svietidlo BERG 2 prírodné drevo 2xGU10
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0702 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | drevo |
| Farba: | prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 30 cm |
| Kolekcia: | Berg |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 5 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 20 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0703 - Stropné bodové svietidlo BERG 3 prírodné drevo 3xGU10
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
59,65 €
Sollux SL.0701 - Nástenné bodové svietidlo BERG prírodné drevo 1xGU10
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Podobný tovar
Sollux SL.1042 - Stropné bodové svietidlo BERG 4 prírodné drevo 4xGU10
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
99,45 €
Sollux SL.1043 - Stropné bodové svietidlo BERG 6 prírodné drevo 6xGU10
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
144,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0492 - Stropné svietidlo ORBIS 1xGU10 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,55 €
Sollux SL.1043 - Stropné bodové svietidlo BERG 6 prírodné drevo 6xGU10
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
144,90 €
Sollux SL.0703 - Stropné bodové svietidlo BERG 3 prírodné drevo 3xGU10
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
59,65 €
Sollux SL.1042 - Stropné bodové svietidlo BERG 4 prírodné drevo 4xGU10
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
99,45 €



























































