PREZENT 70221 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 8W, 4000K, 900lm, IP44, 400mm, chróm/biela
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | akryl, plast |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 8 W |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Výška: | 45 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 70222 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €
PREZENT 70223 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 15W, 4000K, 1700lm, IP44, 780mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 70202 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO I 14W, 4000K, IP44, 1200lm chróm
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
36,10 €
PREZENT 70200 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO I 7W, 4000K, IP44, 640lm chróm
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
28,30 €
PREZENT 70217 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO II 14W, 4000K, IP44, 1200lm, čierne
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,05 €
PREZENT 70205 - Kúpeľňové LED svietidlo JIZO 6W, 4000K, 480lm, IP44 chróm/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
22,95 €
PREZENT 70228 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Tremolo plus 12W, 3000/4000K, 1310lm, IP44, 780mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
PREZENT 70203 - Kúpeľňové LED svietidlo TETRIM 14W, 4000K, 1200lm, IP44, chróm/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
48,40 €
PREZENT 8001 - Kúpeľňové svietidlo ANITA 2xG9, IP44, chróm/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
41,95 €
PREZENT 70226 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Tremolo plus 8W, 3000/4000K, 780lm, IP44, 400mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
36,10 €
PREZENT 70216 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO II 11W, 4000K, IP44, 960lm čierne
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
34,15 €
PREZENT 70222 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €




























































