Spectrum SLIP004009 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10, Ø94, čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLIP004009 |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Moderné stropné svietidlo CHLOE SLIP004009 v elegantnej čiernej farbe sa vyznačuje jednoduchým valcovým designom, ktorý sa skvele hodí do moderných interiérov. Vďaka svojmu kompaktnému priemeru 94 mm je ideálny na osvetlenie menších priestorov, chodieb alebo ako v zostave viac kusov.
Svietidlo je vybavené päticou jednou žiarovkou GU10, čo umožňuje použitie rôznych typov svetelných zdrojov, vrátane LED žiaroviek, vďaka ktorým si môžete zvoliť farbu aj intenzitu svetla presne podľa svojich potrieb. Vďaka náklopnej konštrukcii umožňuje smerovanie svetla presne tam, kam potrebujete – ideálne na zvýraznenie detailov v interiéri, nasvietenie stien alebo dekorácií.
Vlastnosti:
- Typ: náklopné stropné bodové svietidlo
- Pätica: 1xGU10 – vhodné aj pre LED žiarovky
- Priemer: Ø94 mm
- Farba: čierna
- Moderný, minimalistický design
- Vhodné pre obytné aj komerčné priestory
- Umiestnenie: obývacie izby, kuchyne, chodby
- Možnosť nastavenia smeru svietenia
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230, 250 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | max 35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 94 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM SLIP004002 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm biela
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP004001 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm strieborný
skladom 6 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
SPECTRUM SLIP004003 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm čierna/strieborná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLIP003013 - Stropné bodové svietidlo MADARA MINI II 1xGU10, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP005010 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, biela
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
SPECTRUM SLIP005033 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10, IP65, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP004003 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm čierna/strieborná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLIP005044 - Stropné svietidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP005015 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm biela/zlatá
skladom u dodávateľa 632 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP005014 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm strieborná/zlatá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP005011 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP006020 - Bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 824 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP005031 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP65, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie


























































