TK Lighting 10221 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, modrá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10221 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | modrá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10238 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10236 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10222 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10240 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,90 €
TK Lighting 1711 - Detské svietidlo Wire colour 3xE27, Ø700mm
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
68,30 €
TK Lighting 2107 - Detské svietidlo Wire colour 5xE27, Ø700mm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
104,90 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 10219 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 2106 - Detské svietidlo Wire colour 3xE27, Ø700mm
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
56,00 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
28,15 €
TK Lighting 10238 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €



























































