Rendl R12949 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Panon 18W, 3000K, 1700lm, IP44, chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12949 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Svetelný tok: | 1700 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 630 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12950 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Panon 12W, 3000K, 900lm, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
105,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13852 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Marea 18W, 3000K, 1954lm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Rendl R12581 - Úchyty pre montáž na skrinku pre svietidlá Levia
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 6-14 dní
3,65 €
Rendl R13888 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Cassamba 12W, 3000/4000K, 700lm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R11998 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Marina 25W, 3000K, 950lm, IP44, 1200mm, chróm
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 6-14 dní
310,90 €
Rendl R12404 - Kúpeľňové LED svietidlo Levia 18W, 3000K, 1300lm, IP44, D900, chróm
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R12405 - Kúpeľňové LED svietidlo Levia 24W, 3000K, 1700lm, IP44, D1200, hliník
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 6-14 dní
229,50 €
Rendl R13555 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Imperiso 18W, 3000K, 1769lm, IP44, biela
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
214,70 €
Rendl R12402 - Kúpeľňové LED svietidlo Levia 12W, 3000K, 900lm, IP44, D600, chróm
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R12401 - Kúpeľňové LED svietidlo Levia 12W, 3000K, 900lm, IP44, D600, hliník
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R13735 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Luisa 12W, 3000K, 1138lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
127,70 €



























































