Rabalux 3721 - Nástenné svietidlo Athen 1xE14, 330x200, čierna/biely alabaster
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-3721 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | matná čierna, alabastrová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 300 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 3722 - Stropné svietidlo Athen 2xE27, Ø370, čierna/biely alabaster
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
67,05 €
Rabalux 3723 - Stropné svietidlo Athen 3xE27, Ø470, čierna/biely alabaster
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
83,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7077 - Klasické nástenné svietidlo Petronel 1xE27, matná čierna/opál/orech
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
29,80 €
Rabalux 8632 - Nástenné klasické svietidlo Annabella 2xE14, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
81,80 €
Rabalux 6545 - Nástenné svietidlo Grando 1xE14, biela/bronzová
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
33,65 €
Rabalux 8631 - Nástenné klasické svietidlo Annabella 1xE14, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
47,80 €
Rabalux 8811 - Nástenné klasické svietidlo Flossi 1xE27, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 3-10 dní
46,80 €
Rabalux 7771 - Nástenné svietidlo Dorothea 1xE14, čierna/biela alabaster
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
25,35 €


























































