Prezent 70326 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, čierna/biela + krokové stmievanie
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-70326 |
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Okrúhle stropné LED svietidlo Prezent 70326 Trimo vhodné do chodieb, WC a menších miestností. Svietidlo má prepínač farby svetla a môžete si tak vybrať ideálnu farbu svietenia. Ďalšou výhodou je krokové stmievanie cez vypínač na stene, kedy rýchlym preklikom zotmiete o jeden stupeň. Celkom sú 4 stupne stmievania a svietidlo má pamäť - pamätá si posledné nastavenie na vypánači. Svietidlo je vyrobené z plastu ABS v čiernej a bielej farbe. Možnosť vybavenia celého bytu alebo domu, pretože svietidlá sú v rozmeroch 230, 300, 400, 500 a 600 mm. Výška svietidla je iba 25 mm a je teda vhodné tam, kde chcete minimalistický štýl alebo potrebujete otvoriť napríklad skriňu. Možnosť dokúpenia závesu pre závesnú montáž Pre-70330.
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela, čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 2500 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 300 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
dodanie 2-5 dní
Prezent 70330 - Len záves pre svietidlá Trimo II. 70325, 70326, 70329, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70332 - Len záves pre svietidlá Trimo II. 70327, 70328, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70329 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70328 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 40W, 3000-6000K, 4300lm, Ø500, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70327 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70325 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 49058 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 9W, 4000K, 990lm, Ø120, antická mosadz/biela
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70321 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, biela + krokové stmievanie
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
PREZENT 71334 - Stropné LED svietidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 17308 - Stropné LED svietidlo KRATON 30W, 2700-6500K, 2400lm, Ø39, matná čierna + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27014 - Stropné LED svietidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, biele
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 71302 - Stropné LED svietidlo MOZAN 35W, 4000K, 2750lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 71329 - Stropné LED svietidlo FLOREN SQ 33W, 3000-6500K, 2500lm, kávová/biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní




























































