SPECTRUM SLIP005043 - Stropné svietidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005043 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 622 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 622 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230, 250 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 55 mm |
| Výška: | 107 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozmery: | 55 x 107 mm |
| Trieda ochrany: | I |
| Výkon: | 35 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005044 - Stropné svietidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
5,20 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STRIEBORNÝ
skladom 12 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,65 €
SPECTRUM SLIP005011 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
14,45 €
SPECTRUM SLIP003026 - Stropné bodové svietidlo MADARA MINI 6xGU10 230V IP20 biela
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
46,00 €
SPECTRUM SLIP005017 - Stropné svietidlo CHLOE ELEMENTO 1xGU10 IP20 230V 95x140 mm čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
14,00 €
SPECTRUM SLIP005015 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm biela/zlatá
skladom u dodávateľa 704 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,10 €
SPECTRUM SLIP005016 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 578 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,10 €
Spectrum SLIP005064 - Stropné kúpeľňové svietidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, biela
skladom u dodávateľa 2458 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,65 €
Spectrum SLIP003058 - Bodové svietidlo Madara Libra 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 869 ksdodanie 3-7 prac. dní
12,70 €
Spectrum SLI043033CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 966 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €



























































