TK Lighting 10201 - Nástenné svietidlo Lagos USB 1xG9, čierna/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10201 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hĺbka: | 320 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10200 - Nástenné svietidlo Lagos USB 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 4-14 dní
43,05 €
TK Lighting 10202 - Nástenné svietidlo Lagos USB 1xG9, biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
43,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5922 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,30 €
TK Lighting 6539 - Nástenná lampička Nicol 1xE27, béžová/čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
39,40 €
TK Lighting 6623 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
29,40 €
TK Lighting 4167 - Nástenné svietidlo Soho 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
39,00 €
TK Lighting 1884 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
27,50 €
TK Lighting 10243 - Nástenné svietidlo Cubus 1xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
33,25 €
TK Lighting 10039 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
TK Lighting 4236 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, biela/chróm/textil
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
50,05 €
TK Lighting 5956 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
36,65 €
TK Lighting 2579 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27 + LED 6W, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 4-14 dní
63,70 €



























































