Rabalux 5161 - Nástenné svietidlo Ufo 1xE27, biela/opál
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-5161 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 250 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 310 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 5686 - Nástenné textilné LED svietidlo 6W, 3000K, 420lm, biela
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
18,70 €


























































