SPECTRUM SLIP001009 - Podhľadové svietidlo Fiale V 1xGU10, Ø85, biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP001009 |
Dostupnosť:
skladom posledný 3 ks
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 85 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Montážny otvor: | 75 mm |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP001010 - Podhľadové svietidlo Fiale V 1xGU10, 85x85, biela
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,40 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLI043015WW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 28W, 3000K, IP44, 3400lm, Ø230, biela
skladom u dodávateľa 752 ksdodanie 3-7 prac. dní
16,40 €
SPECTRUM SLI043014NW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 18W, 4000K, IP44, 2200lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 168 ksdodanie 3-7 prac. dní
11,75 €
SPECTRUM SLIP001016 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, čierna
Skladom 17 ksihneď na odoslanie
6,00 €
SPECTRUM SLIP001017 - Podhľadové svietidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, čierna/biela
skladom u dodávateľa 923 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,45 €
SPECTRUM SLI022026NW_PW - Podhľadové LED svietidlo FIALE 3 STEPS 12,5 W, 4000K, 1000lm, IP44, Ø148, biela
skladom u dodávateľa 3548 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,20 €
SPECTRUM SLIP001020 - Podhľadové svietidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, čierna/strieborná
skladom u dodávateľa 1283 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,45 €
SPECTRUM SLI043013NW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 12W, 4000K, IP44, 1600lm, Ø140, biela
skladom u dodávateľa 410 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,90 €
SPECTRUM SLIP001018 - Podhľadové svietidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, biela/strieborná
skladom u dodávateľa 248 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,45 €
SPECTRUM SLI043015NW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 28W, 4000K, IP44, 3400lm, Ø230, biela
skladom u dodávateľa 377 ksdodanie 3-7 prac. dní
16,40 €
SPECTRUM SLIP001019 - Podhľadové svietidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, čierna
skladom u dodávateľa 584 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,45 €



























































