TK Lighting 6920 - Podhľadové svietidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6920 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 877 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 92 mm |
| Hĺbka: | 38 mm |
| Montážny otvor: | 65 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6921 - Podhľadové svietidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, biela
skladom u dodávateľa 953 ksdodanie 4-14 dní
9,80 €
TK Lighting 6924 - Podhľadové svietidlo Jet 2xGU10, 230V, 175x40, biela
skladom u dodávateľa 558 ksdodanie 4-14 dní
17,50 €
TK Lighting 6925 - Podhľadové svietidlo Jet 2xGU10, 230V, 175x40, čierna
skladom u dodávateľa 647 ksdodanie 4-14 dní
17,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10929 - Podhľadové svietidlo VOX 2xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 10927 - Podhľadové svietidlo VOX 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
38,40 €
TK Lighting 10572 - Náklopné kúpeľňové podhľadové svietidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
16,85 €
TK Lighting 10579 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA DUO BLACK 2xGU10, 170x90, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 655 ksdodanie 4-14 dní
23,45 €
TK Lighting 10578 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Opti 1xGU10, Ø85, IP65, biela
Skladom 30 ksihneď na odoslanie
14,30 €
TK Lighting 3501 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, čierna
skladom u dodávateľa 1751 ksdodanie 4-14 dní
9,15 €
TK Lighting 10580 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA DUO WHITE 2xGU10, 170x90, IP65, biela
skladom u dodávateľa 517 ksdodanie 4-14 dní
23,45 €
TK Lighting 10582 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA WHITE 1xGU10, 85x85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 652 ksdodanie 4-14 dní
11,75 €
TK Lighting 6924 - Podhľadové svietidlo Jet 2xGU10, 230V, 175x40, biela
skladom u dodávateľa 558 ksdodanie 4-14 dní
17,50 €
TK Lighting 10963 - Podhľadové svietidlo VOX 1xG9, Ø100, čierna/biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
20,90 €


























































