TK Lighting 10963 - Podhľadové svietidlo VOX 1xG9, Ø100, čierna/biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10963 |
TK Lighting 10963 - VOX
Kompaktné a elegantné podhľadové svietidlo VOX s päticou G9 vyniká jednoduchým kruhovým dizajnom v čiernom prevedení doplnenom o matné biele sklo, ktoré jemne rozptyľuje svetlo. Je ideálny na decentné a rovnomerné osvetlenie v moderných interiéroch, kde chcete kombinovať funkčnosť s nenápadnou estetikou.
Vďaka malým rozmerom je svietidlo skvelé na použitie v zostavách – napríklad v radoch nad chodbami, v obývacích izbách, kuchyniach alebo spálňach. Biele sklo zároveň tlmí priamy jas a vytvára príjemnú atmosféru.
Vlastnosti:
- Príkon: 1×G9 (max 8W) - (žiarovka nie je súčasťou balenia)
- Napájanie: 230 V
- Farba: čierna (rám) / biela (sklo)
- Materiál: kov / sklo
- Inštalácia: do podhľadu (napríklad sadrokartón)
- Štýl: moderný, technický
- Vhodné pre: obývacia izba, chodba, kuchyňa, spálňa, komerčné interiéry
- Možnosť kombinovať rôzne typy svetelných zdrojov pre efekt aj funkčnosť
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 100 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Montážny otvor: | Ø 65 mm |
TK Lighting 10928 - Podhľadové svietidlo VOX 1xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10571 - Náklopné kúpeľňové podhľadové svietidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, čierna
Skladom 25 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 10929 - Podhľadové svietidlo VOX 2xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6924 - Podhľadové svietidlo Jet 2xGU10, 230V, 175x40, biela
skladom u dodávateľa 553 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10572 - Náklopné kúpeľňové podhľadové svietidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, biela
Skladom 31 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 6921 - Podhľadové svietidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, biela
skladom u dodávateľa 956 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6920 - Podhľadové svietidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, čierna
skladom u dodávateľa 856 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 3500 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TK Lighting 10579 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA DUO BLACK 2xGU10, 170x90, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 647 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10582 - Podhľadové kúpeľňové svietidlo PRISMA WHITE 1xGU10, 85x85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 651 ksdodanie 4-14 dní



























































