Prezent 27307 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, biela
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné kúpeľňové LED svietidlo Prezent 27307 Cordia I. je kompaktný, ale výkonný produkt, ktorý prináša efektívne a energeticky úsporné osvetlenie. S príkonom 18W a jasom 2300 lúmenov zaisťuje dostatočné osvetlenie pre stredne veľké kúpeľne alebo iné vlhké priestory. Teplota farby je nastaviteľná v rozsahu 3000K až 6000K, čo umožňuje prispôsobiť svetelnú atmosféru. Svietidlo má rozmery 300x300 mm a krytie IP54, ktoré chráni pred prachom a vlhkosťou, čo je ideálne pre použitie v kúpeľniach a ďalších náročných prostrediach. Biely dizajn sa hodí do moderných interiérov.
Vlastnosti:
- Príkon: 18W
- Jas: 2300 lm (1620 lm čistá svietivosť za krytom)
- Teplota farby: Nastaviteľná medzi 3000K a 6000K (prepínač na svietidle)
- Smer svietenia: Dole aj nepriame horné osvetlenie (Ambient back light)
- Šírka: 300x300 mm
- Výška: Iba 30 mm
- Krytie: IP54 (odolné proti vode a prachu)
- Farba: Biela
- Tvar: Hranaté
- Vhodné pre kúpeľne: Vďaka vysokej ochrane proti vlhkosti IP54
Svietidlo poskytuje rovnomerné osvetlenie a moderný vzhľad vhodný nielen do vlhkých priestorov.
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, nastaviteľná, studená biela, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Svetelný tok: | 2300 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27305 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49015 - Stropné svietidlo ASPEN I 3xE27/60W, IP44 opálové sklo
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
PREZENT 49051 - Stropné LED svietidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, biele
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67109 - Stropné svietidlo PILLS II 1xE27, IP44, chróm, 190mm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67112 - Stropné svietidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chróm, 360mm
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27314 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 70334 - Stropné LED svietidlo Famo 20W, 3000-6000K, 2200lm, IP65, Ø230, čierna + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49008 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27026 - Stropné LED svietidlo LENYS III 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 240x240, matná čierna
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27306 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní



























































