PREZENT 49051 - Stropné LED svietidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, biele
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.49051 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Svetelný tok: | 2750 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 280 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
17,55 €
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €
PREZENT 27014 - Stropné LED svietidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, biele
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €
Prezent 27310 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
17,55 €
PREZENT 71304 - Stropné LED svietidlo MOZAN 33W, 4000K, 2650lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
Prezent 49058 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 9W, 4000K, 990lm, Ø120, antická mosadz/biela
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
22,95 €
Prezent 70321 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, biela + krokové stmievanie
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
26,35 €
PREZENT 17309 - Stropné LED svietidlo KRATON 40W, 2700-6500K, 3200lm, Ø58cm, matná čierna + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
102,45 €
Prezent 27311 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €




























































