Prezent 49064 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 22W, 4000K, 2420lm, 225x225, antická mosadz/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-49064 |
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné LED svietidlo 49064 Lenys IV. od značky Prezent ponúka moderné a štýlové osvetlenie pre stredne veľké miestnosti. S výkonom 22W a svetelným tokom 2420 lúmenov poskytuje silné a rovnomerné osvetlenie, ktoré je ideálne pre obývacie izby, jedálne, kancelárie, spálne alebo chodby. Svietidlo vyžaruje neutrálne biele svetlo (4000K), ktoré je príjemné pre oči a ideálne pre každodenné činnosti, ako je čítanie, varenie alebo práca pri stole.
Kombinácia antickej mosadze a bieleho krytu dáva svietidlu nadčasový a elegantný vzhľad, ktorý ľahko zapadne do rôznych interiérov – od moderného až po klasický alebo vintage štýl. S rozmermi 225x225 mm je tento model vhodný pre stredne veľké miestnosti, kde poskytne dostatok svetla bez zbytočného preťaženia priestoru.
Svietidlo využíva LED technológiu, čo znamená nízku spotrebu energie.
Vlastnosti:
- Výkon: 22W
- Svetelný tok: 2420 lm (svietivosť pred krytom)
- Svetelný tok: 1980 lm (čistá svietivosť za krytom)
- Teplota farby: 4000K (neutrálna biela)
- Rozmery: 225 x 225 mm
- Farba: Antická mosadz / biela
- Použitie: Vhodné pre obývacie izby, jedálne, kancelárie, chodby, spálne
- Energetická úspornosť: LED technológia
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | matná mosadz, antika, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 22 W |
| Svetelný tok: | 2420 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 225 mm |
| Šírka: | 225 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Prezent 49063 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 15W, 4000K, 1650lm, 175x175, antická mosadz/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49051 - Stropné LED svietidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, biele
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70329 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27311 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70334 - Stropné LED svietidlo Famo 20W, 3000-6000K, 2200lm, IP65, Ø230, čierna + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70322 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, biela + krokové stmievanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 71322 - Stropné LED svietidlo MAYON 44W, 4000K, 3800lm, biela/číra
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
Prezent 27316 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27025 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 18W, 4000K, IP44/20, 1400lm, 190x190, matná čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27304 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme




























































