PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné LED svietidlo PREZENT 27012 LENYS II. 12W je kompaktné a efektívne osvetlenie, ktoré sa vyznačuje moderným dizajnom a vysokou energetickou účinnosťou. Toto svietidlo je ideálnou voľbou pre menšie miestnosti alebo priestory, kde je potrebné prirodzené a príjemné svetlo. S výkonom 12W poskytuje svietidlo svetelný tok 900 lúmenov a teplotu farebného svetla 4000K, čo je neutrálne biele svetlo, ideálne na každodenné použitie v kuchyni, obývacej izbe, kúpeľni alebo WC.
Svietidlo má priemer 140 mm a vďaka svojmu kompaktnému rozmeru sa hodí aj do miestností s nižšími stropmi alebo na inštaláciu do menších priestorov. Ochranná trieda IP44 zaisťuje ochranu proti vode a prachu, čo znamená, že je svietidlo vhodné na použitie v miestnostiach s vyššou vlhkosťou, ako sú kúpeľne alebo kuchyne.
LENYS II. 12W ponúka nielen kvalitné a rovnomerné osvetlenie, ale aj energetickú úspornosť vďaka pokročilej LED technológii, čo prispieva k dlhodobej spoľahlivosti a nízkym nákladom na prevádzku a údržbu.
Vlastnosti:
- Výkon: 12W
- Svetelný tok: 900 lúmenov (čistá svietivot za krytom)
- Svetlený tok: 1200 lúmenov (svietivosť pred krytom)
- Teplota farebného svetla: 4000K (neutrálne biele svetlo)
- Priemer: 140 mm
- Ochrana proti vode a prachu: IP44/IP20
- Farba: Biela
- Typ svietidla: Stropné LED
- Efektivita: Energeticky úsporné
- Použitie: Ideálne pre menšie miestnosti, kúpeľne, chodby, kuchyne, záchod a ďalšie interiérové priestory
- Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy
Toto svietidlo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu efektívneho osvetlenia, energetickej úspornosti a moderného designu v jednom kompaktnom balení.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44, IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 140 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27014 - Stropné LED svietidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, biele
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 49051 - Stropné LED svietidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, biele
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27023 - Stropné LED svietidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27307 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27021 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná čierna/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67110 - Stropné svietidlo PILLS II 1xE27, IP44, chróm, 240mm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 71333 - Stropné LED svietidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49055 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27313 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme




























































