Prezent 49059 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 15W, 4000K, 1650lm, Ø175, antická mosadz/biela
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné LED svietidlo 49059 Lenys IV. od značky Prezent je elegantné a výkonné svietidlo, ktoré spája modernú LED technológiu s klasickým dizajnom. Svietidlo ponúka výkon 15W a poskytuje 1650 lúmenov, čo je ideálne na osvetlenie menších miestností, ako sú chodby, spálne, WC alebo menšie obývacie izby.
Vyžaruje neutrálne biele svetlo (4000K), ktoré je príjemné pre oči a vhodné na každodenné aktivity, ako je čítanie, práca pri stole alebo varenie. Kombinácia antickej mosadze a bieleho krytu dodáva svietidlu elegantný a nadčasový vzhľad, ktorý ľahko zapadne do rôznych interiérov, či už ide o moderné, klasické alebo vintage štýly.
Svietidlo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú efektívne a estetické osvetlenie s nízkou spotrebou energie.
Vlastnosti:
- Výkon: 15W
- Svetelný tok: 1650 lm (svietivosť pred krytom)
- Svetelný tok: 1350 lm (čistá svietivosť za krytom)
- Teplota farby: 4000K (neutrálna biela)
- Priemer: Ø175 mm
- Farba: Antická mosadz / biela
- Použitie: Vhodné pre chodby, spálne, WC, menšie obývacie izby
- Energetická úspornosť: LED technológia
| Materiál: | hliník, plast |
| Farba: | matná mosadz, biela, antika |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 15 W |
| Svetelný tok: | 1650 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 175 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Prezent 49060 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 22W, 4000K, 2420lm, Ø225, antická mosadz/biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 49058 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 9W, 4000K, 990lm, Ø120, antická mosadz/biela
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 71337 - Stropné LED svietidlo Iridio 18W, 3000-6500K, 2300lm, Ø340, biela / trblietavý efekt
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70326 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27024 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27305 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 71312 - Stropné LED svietidlo AMBIA 35W, 4000K, 2950lm, biela/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27021 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná čierna/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
PREZENT 45131 - Stropné LED svietidlo VASCO 32W, 4000K, 2400lm, Ø525, biela/sivá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 71343 - Stropné LED svietidlo IRIDIO 40W, 3000/4000/6500K, 5240lm, Ø495, trblietavý efekt/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49045 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 24W, 4000K, IP44/20, 1900lm, Ø270, matná čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní





























































