Prezent 70320 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, biela + krokové stmievanie
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-70320 |
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Okrúhle stropné LED svietidlo Prezent 70320 Trimo I. vhodné do chodby, WC alebo menšej miestnosti. Svietidlo má prepínač farby svetla a môžete si tak vybrať ideálnu farbu svietenia. Ďalšou výhodou je krokové stmievanie cez vypínač na stene, kedy rýchlym preklikom zotmiete o jeden stupeň. Celkom sú 4 stupne stmievania a svietidlo má pamäť - pamätá si posledné nastavenie na vypánači. Svietidlo je vyrobené z plastu ABS v bielej farbe. Možnosť vybavenia celého bytu alebo domu, pretože svietidlá sú v rozmeroch 230, 300, 400, 500 a 600 mm. Výška svietidla je iba 25 mm a je teda vhodné tam, kde chcete minimalistický štýl alebo potrebujete otvoriť napríklad skriňu. Možnosť dokúpenia závesu pre závesnú montáž Pre-70331.
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Svetelný tok: | 1850 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 230 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Prezent 70331 - Len záves pre svietidlá Trimo I. 70320, 70321, 70324, biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70333 - Len záves pre svietidlá Trimo I. 70322, 70323, biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70321 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, biela + krokové stmievanie
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
Prezent 70324 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70323 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 40W, 3000-6000K, 4300lm, Ø500, biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 70322 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, biela + krokové stmievanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27307 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 45130 - Stropné LED svietidlo VASCO 24W, 4000K, 1750lm, Ø425, sivá/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27015 - Stropné LED svietidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27026 - Stropné LED svietidlo LENYS III 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 240x240, matná čierna
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 71304 - Stropné LED svietidlo MOZAN 33W, 4000K, 2650lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 71337 - Stropné LED svietidlo Iridio 18W, 3000-6500K, 2300lm, Ø340, biela / trblietavý efekt
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 45131 - Stropné LED svietidlo VASCO 32W, 4000K, 2400lm, Ø525, biela/sivá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 71333 - Stropné LED svietidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní




























































