Sollux SL.0420 - Nástenné svietidlo SOLIDO 2xG9, biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0420 |
ihneď na odoslanie Dalších 10 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
Dizajnové nástenné svietidlo Sollux SL.0420 vhodné do obývacej izby a chodieb. Svietidlo je vyrobené z ocele v bielej farbe. Svietidlo môžete osadiť LED žiarovkou G9, ktorá nie je súčasťou balenia.
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 240x270 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Sollux SL.0487 - Nástenné svietidlo QUAD betónové 1xG9
skladom u dodávateľa 145 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0644 - Nástenné svietidlo SIGMA betónové 1xE27
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Sollux SL.0936 - Nástenné svietidlo MAGNUS 2xG9, biela
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0682 - Nástenné svietidlo ARIZ betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0490 - Nástenné svietidlo ORBIS 1xG9 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Sollux SL.0211 - Nástenné svietidlo VICI 1xG9, sklo/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Sollux SL.0679 - Nástenné svietidlo SALGADO betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0077 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 153 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0350 - Nástenné svietidlo CELIA 2xG9, chróm/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Sollux SL.0545 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUCA black 6W, 3000K, 541lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní


























































