Sollux SL.0077 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 prírodné drevo 1xE27
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0077 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 161 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | drevo, sklo |
| Farba: | prírodná, natural, mliečna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 300x300 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 15W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 43 cm |
| Kolekcia: | Feniks |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 12 cm |
| Výkon žiarovky: | 60 |
| Výška: | 30 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0075 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 wenge 1xE27
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0079 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 biele 1xE27
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0078 - Stropné svietidlo FENIKS 2 biele 2xE27
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
60,60 €
Sollux SL.0076 - Stropné svietidlo FENIKS 2 prírodné drevo 2xE27
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
60,60 €
Sollux SL.0074 - Stropné svietidlo FENIKS 2 wenge 2xE27
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
60,60 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0079 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 biele 1xE27
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0679 - Nástenné svietidlo SALGADO betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Sollux SL.1006 - Stropné a nástenné svietidlo AZALIA 2xG9, chróm/biela
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
37,90 €
Sollux SL.0673 - Nástenné svietidlo SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.1019 - Nástenné svietidlo TILA 30 1xG9, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
32,20 €
Sollux SL.0545 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUCA black 6W, 3000K, 541lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
32,75 €
Sollux SL.0936 - Nástenné svietidlo MAGNUS 2xG9, biela
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
46,40 €
Sollux SL.0682 - Nástenné svietidlo ARIZ betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Sollux SL.0350 - Nástenné svietidlo CELIA 2xG9, chróm/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
63,45 €
Sollux SL.0211 - Nástenné svietidlo VICI 1xG9, sklo/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
35,15 €



























































