Sollux SL.0936 - Nástenné svietidlo MAGNUS 2xG9, biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0936 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 340 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0211 - Nástenné svietidlo VICI 1xG9, sklo/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
35,15 €
Sollux SL.0682 - Nástenné svietidlo ARIZ betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Sollux SL.0490 - Nástenné svietidlo ORBIS 1xG9 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,55 €
Sollux SL.0934 - Nástenné svietidlo SENSES 2xG9, biela
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
46,40 €
Sollux SL.0486 - Nástenné svietidlo ORBIS betónové 1xG9
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
27,00 €
Sollux SL.0673 - Nástenné svietidlo SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.1019 - Nástenné svietidlo TILA 30 1xG9, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
32,20 €
Sollux SL.0350 - Nástenné svietidlo CELIA 2xG9, chróm/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
63,45 €
Sollux SL.0079 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 biele 1xE27
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0545 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUCA black 6W, 3000K, 541lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
32,75 €



























































