Sollux SL.0630 - Luster PABLO 3 3xGU10, drevo/biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0630 |
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
Závesné svietidlo Sollux SL.0630 je vyrobené z dreva a ocele v bielej farbe. Svietidlo sa hodí nad jedálenský stôl. Svietidlo môžete osadiť LED žiarovkami GU10, ktoré nie sú súčasťou balenia.
| Materiál: | drevo, oceľ |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Sollux SL.1013 - Luster PABLO 3P 3xGU10, Ø200, drevo/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Sollux SL.0651 - Luster BORGIO 2 betón/čierna 2xGU10
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0650 - Luster BORGIO 1 betón/čierna 1xGU10
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0471 - Luster PASTELO 3P 3xG9, Ø200, oceľ/čierna
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0051 - Luster ORBIS 1 1xGU10, Ø100, čierna
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0389 - Luster CASCO čierna/biele drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0469 - Luster PASTELO 1 1xG9, Ø25, oceľ/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Sollux SL.0649 - Luster BORGIO 3L betón/biela 3xGU10
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0647 - Luster BORGIO 1 betón/biela 1xGU10
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní


























































