SPECTRUM SLI028015_SLIM - Stropné prachotesné svietidlo Limea LED TUBE 2x120, IP65
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI028015_SLIM |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 1773 ksdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 160,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | plast |
| Farba: | sivá |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | G13 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 250, 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | max LED 2x20 W |
| Dĺžka: | 1295 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 63 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLI028032_H - 138 / 5 000 Žiarivkové svietidlo LIMEA LED TUBE 1xG13 T8, 1320 mm, IP65, sivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
11,25 €
Spectrum SLI028252CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 27/37/47/58W, 6000K, 9000lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 372 ksdodanie 3-7 prac. dní
39,50 €
SPECTRUM WOJ+06707 - Stropné svietidlo Allday 1xT8 G13, 63,5 cm, čierna
skladom u dodávateľa 450 ksdodanie 3-7 prac. dní
23,20 €
Spectrum SLI028251NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200 mm 20/26/33/40W, 4000K, 6200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 1696 ksdodanie 3-7 prac. dní
32,60 €
Spectrum SLI028250NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 600 mm 12/21W, 4000K, 3250lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 743 ksdodanie 3-7 prac. dní
20,25 €
SPECTRUM SLI028014_H - Žiarivkové svietidlo LIMEA LED TUBE 2xG13 T8, 710 mm, IP65, sivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
9,45 €
Spectrum SLI028253NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 288 ksdodanie 3-7 prac. dní
51,10 €
Spectrum SLI028251CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200 mm 20/26/33/40W, 6000K, 6200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 3-7 prac. dní
32,60 €
SPECTRUM WOJ+06708 - Stropné svietidlo Allday 1xT8 G13, 125cm, čierna
skladom 5 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
36,60 €
Spectrum SLI028253CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 40/54/68/85W, 6000K, 13200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 553 ksdodanie 3-7 prac. dní
51,10 €




























































