Spectrum SLI028252CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 27/37/47/58W, 6000K, 9000lm, IP66, sivá/biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI028252CW_PW |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum SLI028252CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 27/37/47/58W, 6000K, 9000lm, IP66, sivá/biela
Výkonné prachotesné LED svietidlo 1500 mm s krytím IP66 je navrhnuté pre priemyselné haly, sklady a vonkajšie priestory. Vďaka nastaviteľnému príkonu 27–58 W umožňuje flexibilne nastaviť intenzitu osvetlenia podľa potrieb projektu. Studená biela 6000 K zabezpečuje vysokú viditeľnosť a kontrast pri práci. Odolné polykarbonátové telo a mechanická odolnosť IK10 garantujú dlhodobú spoľahlivosť.
Vlastnosti
• Príkon: 27 / 37 / 47 / 58 W
• Menovitý prúd: 255 mA
• Napätie: 230 V
• Spotreba energie: 58 kWh/1000 h
• Frekvencia: 50 Hz
• Trieda ochrany: I
• Napájací zdroj: súčasť balenia
• Účinník: 0,96
• Svetelný tok zdroja: 9000 lm (360°)
• Svetelný tok svietidla: 4200–8700 lm (360°)
• Svetelná účinnosť: 155 lm/W
• Teplota chromatickosti: 6000 K
• Farba svetla: studená biela
• Uhol svitu: 120°
• Index podania farieb (Ra): 80
• SDCM: ≤5
• Stmievanie: nie
• Prevádzková teplota: −20 °C až +40 °C
• Životnosť: 50 000 h
• Počet spínacích cyklov: 25 000
• Materiál tela: polykarbonát (PC)
• Mechanická odolnosť: IK10
• Stupeň krytia: IP66
• Farba: sivá / biela
• Rozmery: 1500 × 80 × 68 mm
• Použitie: interiér / exteriér
• Montáž: prisadená ku stropu / závesná (záves nie je súčasťou balenia)
• Maximálne zapojenie v jednej línii: 16 ks
• Záruka: 5 rokov
Hlavné výhody
• Nastaviteľný príkon 27–58 W pre optimalizáciu výkonu
• Svetelná účinnosť 155 lm/W pre úspornú prevádzku
• Studená biela 6000 K pre technické pracovné prostredie
• Odolnosť IP66 a IK10 do náročných podmienok
• Možnosť lineárneho zapojenia až 16 svietidiel
| Materiál: | polykarbonát |
| Farba: | sivá, biela |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| IP krytie: | IP66 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 58 W |
| Svetelný tok: | 9000 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 50000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Mechanická odolnosť (IK): | 10 |
| Dĺžka: | 1500 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm čierne
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028024NW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT LED 20W 230V 60cm IP65 4000K 3000lm šedé
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLI028025CW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 6000K 5900lm šedé
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120 ° IP65 6000K 8000lm šedé
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Spectrum SLI028251CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200 mm 20/26/33/40W, 6000K, 6200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200 mm 20/26/33/40W, 4000K, 6200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 1696 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028252NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 27/37/47/58W, 4000K, 9000lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 1050 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 40/54/68/85W, 6000K, 13200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 553 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 288 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028250NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 600 mm 12/21W, 4000K, 3250lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 743 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW_BLACK - Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRE HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 4000K, 6200lm, IP66, čierna
skladom u dodávateľa 596 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200 mm 20/26/33/40W, 4000K, 6200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 1696 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028250NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 600 mm 12/21W, 4000K, 3250lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 743 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028035CW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GO 50W 120cm IP65 6000K 6000lm biele
skladom u dodávateľa 1747 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120 ° IP65 6000K 8000lm šedé
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Spectrum SLI028251NW_PW_BLACK - Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRE HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 4000K, 6200lm, IP66, čierna
skladom u dodávateľa 596 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028252NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 27/37/47/58W, 4000K, 9000lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 1050 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+06707 - Stropné svietidlo Allday 1xT8 G13, 63,5 cm, čierna
skladom u dodávateľa 450 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253CW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 40/54/68/85W, 6000K, 13200 lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 553 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253NW_PW – Prachotesné svietidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, sivá/biela
skladom u dodávateľa 288 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Žiarivkové LED svietidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm čierne
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-7 prac. dní






























































