Spectrum SLI031059CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI031059CCT_PW |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum SLI031059CCT_PW – Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400×400, biela
Moderné stropné LED svietidlo Spectrum NYMPHEA SELECT ponúka flexibilné riešenie osvetlenia pre obytné aj komerčné priestory. Vďaka vstavaným DIP prepínačom umožňuje nastaviť výkon aj teplotu farby svetla pred inštaláciou, takže je možné svietidlo jednoducho upraviť podľa potrieb konkrétneho priestoru bez nutnosti jeho výmeny. Svietidlo má tenký profil a hladký biely povrch, ktorý sa ľahko prispôsobí moderným aj klasickým interiérom.
Vlastnosti
• Napájanie: 230 V / 50 Hz
• Výkon: 24 / 35 / 40 W (nastaviteľný pred inštaláciou)
• Svetelný tok zdroja: 4650 lm
• Svetelný tok svietidla: 1920 / 2800 / 3200 lm
• Účinnosť: 116 lm/W
• Farba svetla: CCT – teplá / neutrálna / studená biela
• Teplota chromatickosti: 3000 / 4000 / 6000 K (nastaviteľná pred inštaláciou)
• Index podania farieb (Ra): 80
• Vyžarovací uhol: 120°
• Stupeň krytia: IP20
• Stmievanie: Nie
• Životnosť: 50 000 h
• Počet spínacích cyklov: 25 000
• Materiál: Hliník / PP
• Farba: Biela
• Rozmery: 400 × 400 × 33 mm
• Montáž: Prisadená
• Svetelný zdroj v balení: Áno
• Trieda ochrany: II
• Prevádzková teplota: −20 až +40 °C
• Záruka: 5 rokov
Hlavné výhody
• Nastaviteľný výkon aj farba svetla pomocou DIP prepínačov pred montážou
• Rovnomerné plošné osvetlenie bez oslnenia
• Elegantné biele prevedenie vhodné do rôznych interiérov
• Vysoká svetelná účinnosť pri nízkej spotrebe
• Dlhá životnosť
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela, nastaviteľná, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 40, 24/35/40 W |
| Svetelný tok: | 1920/2800/3200, 3200 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 50000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Spectrum SLI031060CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, čierna
skladom u dodávateľa 1064 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047313CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI047301CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Spectrum SLI031046CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 24W, 3000/4000/6000K, IP54, 3100lm, Ø292, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Spectrum SLI047317CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30W/40W/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, čierna
Skladom 22 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI047314CCT_PW – Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, biela/prizmatický kryt
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI031056CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA FUSION 20W/30W/40W, 3000/4000/6000K, 4500lm, IP44, Ø330, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Spectrum SLI043035CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 1329 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI031047CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svítidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 36W, 3000/4000/6000K, IP54, 3600lm, Ø400, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, biela
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI003037CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 20W, 3000/4000/6000K, 2500lm, IP54, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie



























































