Spectrum SLI031060CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI031060CCT_PW |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum SLI031060CCT_PW – Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400×400, čierna
Moderné stropné LED svietidlo Spectrum NYMPHEA SELECT ponúka nastaviteľný výkon aj farbu svetla pomocou DIP prepínačov pred inštaláciou, vďaka čomu je možné jednoducho prispôsobiť osvetlenie konkrétnemu priestoru bez výmeny svietidla. Tenký profil, rovnomerné rozloženie svetla a elegantné čierne prevedenie ho predurčujú do kancelárií, chodieb, komerčných priestorov aj moderných interiérov domácností.
Vlastnosti
• Napájanie: 230 V / 50 Hz
• Výkon: 24 / 35 / 40 W (nastaviteľný pred inštaláciou)
• Svetelný tok zdroja: 4650 lm
• Svetelný tok svietidla: 1920 / 2800 / 3200 lm
• Účinnosť: 116 lm/W
• Farba svetla: CCT – teplá / neutrálna / studená biela
• Teplota chromatickosti: 3000 / 4000 / 6000 K (nastaviteľná pred inštaláciou)
• Index podania farieb (Ra): 80
• Vyžarovací uhol: 120°
• Stupeň krytia: IP20
• Stmievanie: Nie
• Životnosť: 50 000 h
• Počet spínacích cyklov: 25 000
• Materiál: Hliník / PP
• Farba: Čierna
• Rozmery: 400 × 400 × 33 mm
• Montáž: Prisadená k stropu
• Svetelný zdroj v balení: Áno
• Trieda ochrany: II
• Prevádzková teplota: −20 až +40 °C
• Záruka: 5 rokov
Hlavné výhody
• Nastaviteľný výkon aj farba svetla pomocou DIP prepínačov pred montážou
• Rovnomerné plošné osvetlenie bez oslnenia
• Tenký moderný dizajn pre komerčné aj bytové priestory
• Dlhá životnosť a nízka spotreba energie
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela, nastaviteľná, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 40, 24/35/40 W |
| Svetelný tok: | 1920/2800/3200, 3200 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 50000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Spectrum SLI031059CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, biela
skladom u dodávateľa 436 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI031056CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA FUSION 20W/30W/40W, 3000/4000/6000K, 4500lm, IP44, Ø330, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Spectrum SLI047311CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, čierna/prizmatický kryt
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI003036CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 5W, 3000/4000/6000K, 650lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 1226 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum WLD+20010 - Lineárne LED svietidlo WLD PLANK 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 4350lm, RA90, 40°, UGR<13, čierna
skladom u dodávateľa 779 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031034WW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 3000K, 1950lm, IP54, Ø250, čierna/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, čierna/biela
skladom u dodávateľa 312 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047310CCT_PW – Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500 lm, UGR<19, biela, prizmatický kryt
skladom u dodávateľa 324 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031035CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 24W, 6000K, 2850lm, IP54, Ø320, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Spectrum SLI047302CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-7 prac. dní





























































