Spectrum WOJ+14705 - LED žiarovka GU10 MR11 2W, 4000K, 150lm, 55°
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14705 |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum WOJ+14705 – LED žiarovka GU10 MR11 2W, 4000K, 150 lm, 55°
Kompaktná LED žiarovka GU10 MR11 je vhodná pre bodové osvetlenie interiéru, kde je požadované neutrálne biele svetlo 4000K. Vďaka nízkemu príkonu 2W predstavuje úsporné riešenie pre doplnkové aj funkčné osvetlenie.
Vlastnosti
• Typ: LED žiarovka GU10 MR11
• Príkon: 2W
• Svetelný tok: 150 lm
• Užitočný svetelný tok: 120 lm
• Teplota chromatickosti: 4000K (neutrálna biela)
• Uhol svietenia: 55°
• Svetelná účinnosť: 60 lm/W
• Index podania farieb (CRI): Ra 80
• Stmievateľnosť: nie
• Životnosť: 17000 h
• Pätica: GU10
• Rozmery: 35 x 48 mm
Hlavné výhody
• Úsporná LED žiarovka 2W na každodenné použitie
• Neutrálne biele svetlo 4000K vhodné do interiéru
• Kompaktné prevedenie MR11
• Ideálne pre bodové osvetlenie interiéru
• Dlhá životnosť 17000 hodín
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Pätica: | GU10 |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2 W |
| Svetelný tok: | 150 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 55 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 35 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM WOJ+14669 - LED žiarovka GU10 MR11 2W, 3000K, 200lm, 55°
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Spectrum WOJ+14667 - LED žiarovka GU10 MR11 4W, 4000K, 300lm, 55°
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM WOJ+14666 - LED žiarovka GU10 MR11 4W, 3000K, 300lm, 55 °
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Spectrum WOJ+14704 - LED žiarovka GU10 MR11 2W, 3000K, 150lm, 55°
skladom u dodávateľa 433 ksdodanie 3-7 prac. dní



























































