Rendl R10429 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, striebornosivá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10429 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | striebornosivá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GX-53 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x11 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 108 mm |
| Výška: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10428 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, biela
skladom u dodávateľa 357 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R10430 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladom u dodávateľa 352 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R10386 - Vonkajšie stropné svietidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, striebornosivá
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Rendl R10385 - Vonkajšie stropné svietidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, antracit
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12564 - Vonkajšie svietidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13632 - Vonkajšie stropné svietidlo Keig 1xGU10, IP65, 86x86, čierna
skladom u dodávateľa 163 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R10430 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladom u dodávateľa 352 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13629 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13627 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13631 - Vonkajšie stropné svietidlo Keig 1xGU10, IP65, 86x86, biela
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
32,95 €
Rendl R10383 - Vonkajšie stropné svietidlo Sonny 2xE27, IP54, Ø275, striebornosivá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R10362 - Vonkajšie stropné svietidlo Sonya 30 2xE27, IP54, Ø300, striebornosivá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €


























































