Rendl R10385 - Vonkajšie stropné svietidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10385 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracitová |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x75 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 108x108 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10428 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, biela
skladom u dodávateľa 357 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R10429 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, striebornosivá
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R10430 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladom u dodávateľa 355 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R10386 - Vonkajšie stropné svietidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, striebornosivá
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14229 - Vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,15 €
Rendl R13627 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R10362 - Vonkajšie stropné svietidlo Sonya 30 2xE27, IP54, Ø300, striebornosivá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R14230 - vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, svetlosivá
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R10429 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, striebornosivá
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12564 - Vonkajšie svietidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R10428 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, biela
skladom u dodávateľa 357 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €


























































