Rabalux 8078 - Stojacia lampa Marvel-Tiffany 2xE27, Ø400x1480, bronzová/multicolor
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8078 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-10 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | bronzová, multicolor |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 1480 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8091 - Stropné svietidlo Marvel-Tiffany 2xE27, Ø400, bronzová/multicolor
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
118,35 €
Rabalux 8076 - Luster Marvel-Tiffany 2xE27, Ø400, bronzová/multicolor
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 3-10 dní
152,35 €
Rabalux 8072 - Stolová lampička Marvel-Tiffany 1xE14, Ø200x365, bronzová/multicolor
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
86,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8088 - Lampa tiffany Mirella 2xE27, Ø460, bronzová/multicolor
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-10 dní
480,85 €

























































