Brilliant G93036/31 - Stojacia LED lampa Ollie 26W, 3000K, 2500lm, Ø320, mosadzná antika/biela
| Výrobca: Brilliant | |
| Kód: Brlt-G93036/31 |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 2-3 týždne
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | mosadzná, antika, biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 26 W |
| Svetelný tok: | 2500 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 320 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 620 mm |

























































