TK Lighting 16008 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16008 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, kov, drevo, textil |
| Farba: | čierna, borovica |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16021 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
143,95 €
TK Lighting 16026 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
138,40 €
TK Lighting 16020 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, prírodná/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
133,30 €
TK Lighting 16007 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
143,95 €
TK Lighting 16006 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, biela/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16007 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
143,95 €
TK Lighting 16031 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnedá/zlatá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
129,00 €
TK Lighting 2920 - Stojacia textilná lampa Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €
TK Lighting 16010 - Stojacia lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
97,90 €
TK Lighting 16018 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
143,95 €
TK Lighting 16026 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
138,40 €
TK Lighting 5037 - Stojacia lampa Soho 1xE27, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
104,50 €
TK Lighting 6452 - Stojacia textilná lampa Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
116,00 €
TK Lighting 5896 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
120,50 €
TK Lighting 5151 - Stojacia lampa Chicago 1xE27, Ø410, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
99,60 €

























































