TK Lighting 16018 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16018 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, kov, drevo, textil |
| Farba: | len, orech |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16019 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/orech
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
138,15 €
TK Lighting 16004 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
143,70 €
TK Lighting 16005 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/orech
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
143,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5286 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €
TK Lighting 16010 - Stojacia lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
97,70 €
TK Lighting 5592 - Stojacia lampa Oslo 1xE27, biela/borovica
skladom u dodávateľa 111 ksdodanie 4-14 dní
195,20 €
TK Lighting 5894 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, biela/čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
120,25 €
TK Lighting 16006 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, biela/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
129,60 €
TK Lighting 6319 - Stojacia lampa Oslo 1xE27, hnedá/orech
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
223,30 €
TK Lighting 16035 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, ľan/zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
128,80 €
TK Lighting 5405 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
120,25 €
TK Lighting 16033 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
113,85 €
TK Lighting 698 - Stojacia lampa Vaio white 1xE27, biela/drevo
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
99,60 €

























































