Globo 41295-36 - Stropné LED svietidlo Silvie 36W, 3000-6000K, 3000lm, biela/chróm/opál + diaľkové ovládanie
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-41295-36 |
Dostupnosť:
skladom posledný kus
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | krištáľ, kov, akryl |
| Farba: | biela, chróm-lesklý, opál |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Svetelný tok: | 400-3000, 3000 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Dĺžka: | 470 mm |
| Šírka: | 470 mm |
| Výška: | 76 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Globo 41745-60 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 60W, 3500lm, 3000-6000K, Ø800, prírodné
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 3-6 prac. dní
208,65 €
Globo 41745-24 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 24W, 800lm, 3000-6000K, Ø400, prírodné
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 3-6 prac. dní
80,30 €
Globo 41745-48 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 48W, 3100lm, 3000-6000K, Ø600, prírodné
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 3-6 prac. dní
145,30 €
Globo 67162-50D - K5 krištáľové stropné svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, číra/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
224,00 €
Globo 67227-100B - Stropné LED svietidlo Gabriel 80W, 3000-6000K, 2800lm, čierna/opál + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 3-6 prac. dní
300,35 €




























































